Nejprodávanější fotopasti – proč frčí BUNATY?

Patrně nejpočetnější zastoupení mezi aktuálně nejprodávanějšími fotopastmi má značka BUNATY, která svou produkci již několik let soustředí na trhy České a Slovenské republiky. A nutno podotknout, že se jí to daří. Záměr uspokojit tuzemského zákazníka je patrný na první pohled. Menu fotopasti – stejně jako podrobný a přehledně zpracovaný manuál – s uživatelem „mluví“ česky a skvěle tak doplňuje další přednosti, bez kterých se špičková fotopast v dnešní době již neobejde. Vysoká kvalita fotografií a videa ve dne i v noci, odolná ovládací tlačítka, LCD displej umístěný prakticky na přední straně a v neposlední řadě i promyšlený design s dobrou možností maskování. To vše jsou domény nejprodávanější fotopastí na zvěř a zloděje značky BUNATY. Jaká další zařízení patří mezi nejprodávanější fotopasti současnosti?

Fotopast BUNATY FULL HD / FULL HD GSM

Fotopast Bunaty Full HD GSM

Patrně největší událostí roku 2017 bylo pro zmiňovanou značku uvedení na trh nejprodávanější fotopasti BUNATY FULL HD, respektive BUNATY FULL HD GSM. Vlajková loď tohoto výrobce vystřídala na trůnu úspěšného předchůdce z roku 2015, oproti kterému navíc nabízí o 40 % silnější přísvit. To má za následek výrazné zlepšení v noci snímaných obrázků. I proto se fotopast hodí skvěle jak na zloděje, tak i zvěř. Snímky s rozlišením 12 MPx jsou skutečně kvalitní.

Fotopast disponuje rozeznatelným rukopisem značky BUNATY, když LCD displej nalezneme na přední straně. To přináší oproti fotopastem s displejem na zadní straně výhodu při instalaci zařízení. Díky tomu v kombinaci s přítomným laserovým ukazovátkem tak v tomto případě nemusíte nic odhadovat. Ba naopak – přesně víte, kam bude zorné pole objektivu hledět.

K dostání je kromě „základní varianty“ i provedení s GSM modulem, jejíž specifikace umožňuje fotopasti ihned po vyfotografování automaticky uvědomit na mobil nebo e-mail majitele fotopasti. BUNATY FULL HD GSM disponuje velkou anténou s polohovacím kloubem, což má za následek příjem signálu i ve špatně dosažitelných oblastech. Prostřednictvím zmíněného kloubu je navíc fotopast možné příslušně sklopit a docílit tak tvaru vhodného pro maskování.

Fotopast ACORN 3310A

Fotopast Acorn 3310A

Přibližně za polovinu pořizovací ceny fotopasti BUNATY FULL HD pořídíte zařízení ACORN 3310A, které disponuje jako jedno z mála v této cenové hladině kvalitním LCD displejem. Zařízení poskytuje rozlišení 5 MPx a rovněž je vybaveno LED diodami, které se starají v noci o prakticky neviditelný přísvit. Fotopast ACORN 3310A tak uspokojivě poslouží jak při ochraně majetku, tak i při číhání na zvěř. A to vše za velice příznivou cenu.